Lidhje

Dita Ndërkombëtare e të Drejtave të Njeriut në Kosovë


Dita Ndërkombëtare e të Drejtave të Njeriut në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:18 0:00

Në Kosovë me veprimtari të ndryshme u shënua dita ndërkombëtare e të drejtave të njeriut. Përfaqësues të organizatave që merren me këto drejta kërkuan angazhim të institucioneve në respektimin e të drejtave të njeriut, me theks të posaçëm të viktimave dhe të mbijetuarve të luftës në Kosovë.

Dita Ndërkombëtare e të Drejtave të Njeriut në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:18 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG