Lidhje

Kosovë, edicioni i gjashtë i festivalit "FemArt"


Festivali "FemArt" në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:01 0:00

Në Kosovë është duke u zhvilluar edicioni i gjashtë i festivalit “FemArt”, i cili synon që përmes veprimtarive të ndryshme të çojë përpara çështjet që lidhen me fuqizimin e gruas. Organizatorët thanë se programi i sivjetshëm është më i gjeri dhe më i veçanti i organizuar deri tani, duke theksuar posaçërisht pjesëmarrjen e artistëve nga teatri “La Mama” i Nju Jorkut.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG