Lidhje

Java e dhurimit të gjakut në Kosovë


Java e dhurimit të gjakut në Kosovë
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:27 0:00

Në Kosovë po shënohet me veprimtari të ndryshme java e dhurimit të gjakut. Zyrtarët e qendrës për transfuzion të gjakut shprehen të kënaqur me numrin e dhuruesve dhe thonë se po punojnë që të arrijnë të mbulojnë tërësisht nevojat për rezerva gjaku përmes dhurimit të gjakut.

XS
SM
MD
LG