Lidhje

Përgatitjet e fundit për zgjedhjet e përgjithshme në Kosovë


Në Kosovë, sot është heshtje zgjedhore para votimeve që zhvillohen nesër për zgjedhjet e përgjithshme parlamentare. Autoritetet thanë se po bëhen përgatitjet e fundit për këtë proces, ndërsa përpjekjet janë përqëndruar në sigurimin e zgjedhjeve të drejta dhe të lira dhe shmangien e çdo përpjekjeje për keqpërdorimin e votës.

Kosova në heshtje zgjedhore
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:52 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG