Lidhje

Përleshje të dhunshme në Prishtinë


Përleshje të dhunshme në Prishtinë
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

Në Kosovë, policia përdori gazin lotsjellës dhe pompat e ujit për të shpërndarë grupe protestuesish në Prishtinë, që hodhën shishe me benzinë, gurë, fishekzjarrë e mjete të forta mbi ndërtesën e qeverisë dhe mbi forcat e policisë.

XS
SM
MD
LG