Lidhje

Në Kosovë është rritur interesi për librat


Në Kosovë, botuesit dhe shpërndarësit e librit thonë se epoka e internetit dhe çmimi i librit ushtrojnë ndikimin e tyre, por nuk e kanë ulur interesimin për leximin. Përkundrazi, thonë ata, interesimi për librin është rritur gjatë vitit të fundit.

Interesimi për librin në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:36 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG