Lidhje

Krishtlindjet në Shkodër


Krishtlindjet në Shkodër
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Edhe në qytetin e Shkodrës, besimtarët katolikë pritën Krishtlindjet me lutje dhe këngë. Gjatë meshës tradicionale të mesnatës, meshtarët u bënë thirrje për t’u solidarizuar me njerëzit në nevojë dhe familjet e prekura nga tërmeti i 26 nëntorit.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG