Lidhje

Kriza e medias shqiptare


Kriza e medias shqiptare
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:31 0:00

Media shqiptare ka shënuar një rënie të fitimeve vitin e fundit, sipas studimit të Rrjetit të gazetarisë BIRN. Ekspertët mendojnë se pas kësaj krize financiare qëndrojnë shkeljet e etikës, ndikimet e politikës dhe rënia e cilësisë së informimit.

XS
SM
MD
LG