Lidhje

Krujë, përballimi i pasojave të tërmetit


Krujë, përballimi i pasojave të tërmetit
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:10 0:00

Në Shqipëri, tërmeti i 26 nëntorit, krahas Durrësit dhe Thumanës, goditi rëndë edhe fshatrat e Krujës. Qindra shtëpi janë shkatërruar dhe banorët po strehohen nëpër çadra. Megjithatë, atyre po u shkojnë ndihma të shuma humanitare.

XS
SM
MD
LG