Lidhje

Kryeministri i Kosovës Abdullah Hoti vizitoi Shqipërinë


Kryeministri i Kosovës Abdullah Hoti vizitoi Shqipërinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:11 0:00

Kryeministri i Kosovës Abdulla Hoti, zhvilloi sot një vizitë zyrtare në Shqipëri, ku diskutoi për të zgjeruar bashkëpunimin ekonomik mes dy vendeve. Qeveria e Shqipërisë dhe ajo e Kosovës do të vazhdojnë me mbledhje të përbashkëta për të lehtësuar bashkëpunimin mes tyre.

XS
SM
MD
LG