Lidhje

Kujtimet ne kampin e Tepelenes


Kujtimet ne kampin e Tepelenes
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:43 0:00

Në Tepelenë u zhvilluan sot disa aktivitete nga Autoriteti i Dosjeve të Sigurimit të Shtetit dhe Shoqatat antikomuniste. Në këtë qytet u ndërtua nga rregjimi komunist një nga kampet më të egra të interrnimeve ku humbën jetën dhjetëra persona.

XS
SM
MD
LG