Lidhje

Kultivimi i marijuanës shtrihet përtej Lazaratit


Modeli i kultivimit të mariuanës po shtrihet nga Lazarati në zonat e tjera rurale në Jug të Shqipërisë. Policia njoftoi se ka shkatërruar vatra të mbjella me narkotikë në Tepelenë dhe po vijon veprimet në terren për zbulimin e sipërfaqeve të reja.
Përhapet modeli i mariuanës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:00 0:00
XS
SM
MD
LG