Lidhje

Kumbaro: Kultura nuk i duhet lënë spontanitetit


Në Organizatën e Kombeve të Bashkuara me seli në New York u mbajt debati i nivelit të lartë “Kultura dhe Zhvillimi i Qëndrueshëm në Axhendën e Zhvillimit pas 2015”. Në këtë debat mori pjesë edhe Ministrja e Kulturës e Shqipërisë Mirela Kumbaro, e cila ishte ftuar për një bisedë nga studio e New Yorkut e Zërit të Amerikës.
Mirela Kumbaro
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:08:55 0:00


XS
SM
MD
LG