Lidhje

Dita e Kurban Bajramit në Kosovë


Me thirrjet për ruajtjen e paqes dhe tolerancës në Kosovë sot u shënua dita e Kurban Bajramit. Udhëheqës fetarë e politikë të vendit krahas përgëzimeve ata bënë thirrje për më shumë punë në forcimin e demokracisë dhe qëndrueshmërisë së vendit.

XS
SM
MD
LG