Lidhje

Festimet për Kurban Bajramin në Tiranë


Kurban Bajrami në Tiranë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:22 0:00

Në Shqipëri, mijëra besimtarë muslimanë festuan sot Kurban Bajramin. Udhëheqësit fetarë bënë thirrje për të ndihmuar më të varfërit dhe për të lënë mënjanë indiferencën sociale.

Kurban Bajrami në Tiranë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:22 0:00

XS
SM
MD
LG