Lidhje

Kuvendi Kombëtar Demokrat


Kuvendi Demokrat në Filadelfia
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:31 0:00

Sot në Filadelfia hapet Kuvendi Kombëtar Demokrat, ku Hillary Clinton do të bëhet e para grua që merr emërimin si kandidate për presidente në Shtetet e Bashkuara. Kuvendi demokrat i fillon punimet mes një skandali që deri tani ka çuar në dorëheqjen e kryetares së partisë si dhe në akauza për përfshirje të shërbimeve sekrete ruse në vjedhjen e emaileve të partisë që u bënë publike nga Wikileaks.

Kuvendi Demokrat në Filadelfia
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:31 0:00

Shiko komentet (1)

Ky forum është mbyllur
XS
SM
MD
LG