Lidhje

Studiuesi Labinot Maliqi flet për rreziqet e radikalizimit në Kosovë


Intervistë me studiuesin e fesë islame, Labinot Maliqi
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:29 0:00

Intervistë me studiuesin e fesë islame, Labinot Maliqi

Studiuesi i fesë islame Labinot Maliqi diskuton në një intervistë për Zërin e Amerikës mbi gjetjet e raportit të Programit për Zhvillim të Kombeve të Bashkuara për arsyet e radikalizimit të qytetarëve të Kosovës, dhe një vendim të parlamentit të Kosovës që miratoi në parim statusin e bashkësive fetare në Kosovë.

Intervistë me studiuesin e fesë islame, Labinot Maliqi
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:29 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG