Lidhje

Lajmet e rreme dhe ndikimi i tyre në proceset politike në Kosovë


Lajmet e rreme dhe ndikimi i tyre në proceset politike në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:51 0:00

Në Kosovë ekspertët thonë se shpërndarja e lajmeve të rreme është shtuar dukshëm që nga shpallja e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare të 14 shkurtit. Ata tërheqin vërejtjen se një situatë e tillë rrezikon të ndikojë vendimmarrjen e votuesve.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG