Lidhje

Intervistë me anëtarin e kryesisë së shoqatës "Vatra", Lek Mirakaj


Intervistë me anëtarin e kryesisë së shoqatës "Vatra", Lek Mirakaj
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:07 0:00

Lek Mirakaj, anëtar i kryesisë së organizatës "Vatra" së diasporës ka kaluar shumë vite të jetës së tij në burgjet dhe qendrat e internimit të periudhës së komunizmit.

XS
SM
MD
LG