Lidhje

Media Arkivi

Protestë e homoseksualëve në Tiranë


Në Tiranë, veprimtarë të bashkësisë gay dhe lesbian protestuan sot para selisë së qeverisë, duke kërkuar ligje dhe masa shtesë për të mbrojtur liritë dhe të drejtat e tyre njerëzore.

XS
SM
MD
LG