Lidhje

Interesimi për librin në Kosovë


Interesimi për librin në Kosovë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:36 0:00

Në Kosovë, botuesit dhe shpërndarësit e librit thonë se epoka e internetit dhe çmimi i librit ushtrojnë ndikimin e tyre, por nuk e kanë ulur interesimin për leximin.

XS
SM
MD
LG