Lidhje

Shqipëria dhe projektligji për shpifjen


Shqipëria dhe projektligji për shpifjen
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:28 0:00

Në Shqipëri komuniteti i gazetarëve, shoqatat që mbrojnë të drejtat e tyre dhe Organizata për siguri dhe bashkëpunim në Europe po kundërshtojnë me forcë projektin e qeverisë për shpifjen.

XS
SM
MD
LG