Lidhje

Llotaria amerikane dhe pandemia


Llotaria amerikane dhe pandemia
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:46 0:00

Dhjetëra mijëra imigrantë të mundshëm që duan të vijnë për të jetuar legalisht në Amerikë, mbështeten në Lotarinë e Vizave. Ky program është ndërprerë përkohësisht nga Administrata e Presidentit Trump për shkak të pandemisë.

XS
SM
MD
LG