Lidhje

Media Arkivi

Basha nuk rikandidon për bashkinë e Tiranës


Partia Demokratike dhe bashkia deklaruan disa herë se prej dy vjetësh qeveria socialiste ka bllokuar krejtësisht financimet për punët publike të kryeqytetit.

XS
SM
MD
LG