Lidhje

Kandidatët për Bashkinë e Delvinës


Gara për Bashkinë e Delvinës
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:23 0:00

Bashkia e Delvines është një njësi e vogël, por që përballet me probleme të mprehta, si emigracioni, varfëria dhe mungesa e burimeve ekonomike.

Kandidatët për garën e 21 qershorit Dhurim Alinani, i koaliconit të djathtë dhe Rigels Balili i koalicionit të majtë, janë angazhuar me programet e tyre në zbutjen e këtyre problemeve.

Gara për Bashkinë e Delvinës
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:23 0:00

XS
SM
MD
LG