Lidhje

Tiranë: Shtohet goditja e trafikimit të qenieve njerëzore


Tiranë: Shtohet goditja e trafikimit të qenieve njerëzore
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:25 0:00

Në Shqipëri autoritetet dhe organizatat joqeveritare po i shtojnë përpjekjet për të goditur trafikimin e qenieve njerëzore, sidomos trafikimin e vajzave për shfrytëzim prostitucioni. Vitin e kaluar numri i vajzave të mbrojtura nga këto trafiqe është rreth 107 vetë.

XS
SM
MD
LG