Lidhje

Mal i Zi, afera korruptive shkakton fërkime politike


Mal i Zi, afera korruptive shkakton fërkime politike
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:18 0:00

Në Mal të Zi, opozita malazeze i ka akuzuar krerët e shtetit për korrupsion dhe pushtet autoritar dhe ka paralajmëruar për sot mbajtjen e protestave në Podgoricë, para selisë së Partisë Demokratike Socialiste në pushtet.

XS
SM
MD
LG