Lidhje

Malësia e Madhe nderon sakrificën e tre shqiptaro-amerikanëve


Në prag të 16 vjetorit të sulmeve terroriste të 11 shtatorit në SHBA, Bashkia “Malësi e Madhe” nderoi me çertifikatë mirënjohjeje, për shembullin dhe sakrificën njerëzore në luftën e përbashkët kundër terrorizmit, tre shqiptaro-amerikanë, bij të Malësisë së Madhe.

Në ceremonine e nderimit, të zhvilluar në Malësinë e Madhe, ishin të pranishëm edhe familjarët e viktimave, të cilët kishin ardhur nga SHBA.

Malësia e Madhe nderon sakrificën e tre shqiptaro-amerikanëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:30 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG