Lidhje

Analistët komentojnë për çështjen Manjani


Shkarkimi i Ministrit të Drejtësisë, Ylli Manjani, u përcoll me reagime të ndryshme nga vëzhgues të jetës politike shqiptare. Ata thonë se akuzat e shprehura nga ish-ministri Manjani për shkelje të Kushtetutës dhe presion ndaj drejtësisë, presin një hetim, apo përgjigje nga institucionet.

Shqipëri, analistët komentojnë për drejtësinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:55 0:00

XS
SM
MD
LG