Lidhje

Maqedoni, ndotja e ajrit në nivele shqetësuese


Maqedoni, ndotja e ajrit në nivele shqetësuese
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Ndotja e ajrit në shumë qytete të Maqedonisë po shqetëson banorët, ndërsa çështja po merr dimensione politike, me partitë kryesore të pushtetit dhe opozitës që akuzojnë njëra-tjetrën për mungesën e masave të duhura.

XS
SM
MD
LG