Lidhje

Maqedoni, sulmohet zyrtarja e lartë e Lidhjes Social Demokrate të opozitës


Maqedoni, sulmohet zyrtarja e lartë e Lidhjes Social Demokrate të opozitës
Maqedoni, sulmohet zyrtarja e lartë e Lidhjes Social Demokrate të opozitës

Zyrtarja e lartë e Lidhjes Social Demokrate të opozitës në Maqedoni, Radmilla Sheqerinska ka njoftuar të jetë sulmuar mbrëmë vonë nga persona të panjohur në makinën e saj, ndërsa po kthehej nga një miting. Zonja Sheqerinska është bartëse e listës së deputetëve në njërën nga gjashtë njësitë zgjedhore dhe po garon si kandidate për kryeministër.

Të ngjashme

XS
SM
MD
LG