Lidhje

Marrëveshja Kosovë - Serbi, pasi të zgjidhen çështjet e hapura


Marrëveshja Kosovë - Serbi, pasi të zgjidhen çështjet e hapura
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:37 0:00

Bisedimet Kosovë – Serbi në nivel ekspertësh vazhduan të enjten në Bruksel me trajtimin e çështjeve të personave të zhvendosur dhe ato ekonomike.

XS
SM
MD
LG