Lidhje

Marrëveshjet e Abrahamit, “porta e mençur” drejt zgjidhjes


Marrëveshjet e Abrahamit, “porta e mençur” drejt zgjidhjes
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:42 0:00

Presidenti Donald Trump kryesoi të martën në Shtëpinë e Bardhë ceremoninë e nënshkrimit të “Marrëveshjeve të Abrahamit”, të cilat normalizojnë marrëdhëniet e Izraelit me Emiratet e Bashkuara Arabe dhe Bahrenin.

XS
SM
MD
LG