Lidhje

Në mbështetje të fëmijëve me sindromin Down


Në mbështetje të fëmijëve me sindromin Down
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:10 0:00

Në Tiranë, dhjetëra fëmijë me sindomin Down dhe familjarët e tyre zhvilluan një marshim proteste, për të kërkuar më shumë kujdes dhe fonde për nevojat e tyre. Marshimit iu bashkuan edhe shumë veprimtarë të shoqërisë civile.

XS
SM
MD
LG