Lidhje

Kryeministri italian Renzi viziton Shqipërinë


Kryeministri italian Renzi viziton Shqipërinë
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:59 0:00

Kryeministrat Renzi dhe Rama ngushëlluan familjet e dy marinarëve vlonjatë. Nisin bisedimet për pensionet e emigrantëve. U trajtuan taksat mbi transportet tregtare dhe një seri çështjesh ekonomike dhe kulturore.

XS
SM
MD
LG