Lidhje

Media Arkivi

Kryeministri italian Renzi viziton Shqipërinë


Kryeministrat Renzi dhe Rama ngushëlluan familjet e dy marinarëve vlonjatë. Nisin bisedimet për pensionet e emigrantëve. U trajtuan taksat mbi transportet tregtare dhe një seri çështjesh ekonomike dhe kulturore.

XS
SM
MD
LG