Lidhje

Media Arkivi

Meshë në Uashington me misionaret e Nënë Terezës


Në një periferi të Uashingtonit, pjestarë të komunitet shqiptar morën pjesë sot në një veprimtari bamirësie. Misionaret e Nënë Terezës mbajtën një meshë dhe u shërbyen ushqim si dhe u bënë shoqëri të pastrehëve të zonës.

XS
SM
MD
LG