Lidhje

Takimi Meta - Basha për reformimin e sistemit gjyqësor


Takimi Meta - Basha për reformimin e sistemit gjyqësor
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:40 0:00

Në Tiranë, kryetari i Partisë Demokratike të opozitës, Lulzim Basha, u takua sot me kryetarin e parlamentit dhe të LSI-së, Ilir Meta, me kërkesë të këtij të fundit. Të dy politikanët diskutuan për paketën ligjore të reformimit të sistemit gjyqësor.

XS
SM
MD
LG