Lidhje

Modë dhe diplomaci


Modë dhe diplomaci
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:37 0:00

Çekia organizon një sfilatë mode në Uashington për të rritur vëmendjen ndaj këtij vendi të vogël

XS
SM
MD
LG