Lidhje

Moore: Qeveria dhe opozita në Shqipëri të bashkëpunojnë


Moore: Qeveria dhe opozita në Shqipëri të bashkëpunojnë
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:02 0:00

Kreu i Zyrës për Evropën Juglindore në Departamentin e Shtetit, Jonathan Moore, tha se qeveria dhe opozita në Shqipëri duhet të bashkëpunojnë në drejtim të procesit të integrimit euroatlantik. Në komentet e tij ai gjithashtu vlerësoi procesin e dialogut mes Kosovës dhe Serbisë.

XS
SM
MD
LG