Lidhje

Mustafaj: Bisedimet me Beogradin do të zgjasin


Mustafaj: Bisedimet me Beogradin do të zgjasin

Këshilli Kombëtar Shqiptaro-Amerikan është një organizatë jofitimprurëse me qendër këtu në Uashington. Organizata mbron pozitën e shqiptarëve duke dhënë analiza dhe informacionet tek zyrtarët amerikanë për zhvillimet më të fundit në rajon. Gjatë emisionit televiziv Ditari, Zëri i Amerikës zhvilloi një intervistë në studio me drejtorin ekzekutiv të këtij këshilli, zotin Avni Mustafa.

XS
SM
MD
LG