Lidhje

Në 86-vjetorin e lindjes së Mbretit të Rrokut, Elvis Presley


Në 86-vjetorin e lindjes së Mbretit të Rrokut, Elvis Presley
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:32 0:00

Elvis Presley, ylli i parë botëror i muzikës rok, më 8 janar do të festonte 86-vjetorin. Legjenda e skenës muzikore ka dashamirës në të gjithë botën dhe disa prej tyre kanë në plan ta kujtojnë Mbretin e Rok-en-Rollit me një aktivitet dixhital.

XS
SM
MD
LG