Lidhje

Në prag të debatit të kandidatëve për nënpresident


Në prag të debatit të kandidatëve për nënpresident
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:49 0:00

Nënpresidenti republikan Mike Pence dhe senatorja demokrate Kamala Harris do të përballen të mërkurën për një debat që për shumë arsye mund të jetë më interesant dhe mund të ndiqet më shumë sesa debati tipik mes kandidatëve për postin e nënpresidentit.

XS
SM
MD
LG