Lidhje

Në prag të inaugurimit, shqiptaro-amerikanët flasin për të ardhmen


Në prag të inaugurimit, shqiptaro-amerikanët flasin për të ardhmen
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:19 0:00

A do të vazhdojë zoti Trump ta ruajë bazën e tij të mbështetësve dhe si mund të ndryshojë Partia Republikane pas largimit të tij. Kolegu ynë Ilir Ikonomi kërkoi opinionin e disa personaliteve të diasporës shqiptare këtu në SHBA.

XS
SM
MD
LG