Lidhje

Nëna britaniko-iraniane përballet me gjyq të ri në Iran


Nëna britaniko-iraniane përballet me gjyq të ri në Iran
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:45 0:00

Nazanin Zahari-Ratcliffe me shtetësi britanike dhe iraniane, e burgosur në Iran nën akuza për spiunazh do të përballet me një gjyq të ri në ditët në vijim. Dënimi i saj do të skadojë në muajin prill të vitit që vjen, por ndaj saj janë ngritur akuza të reja që nuk janë bërë publike.

XS
SM
MD
LG