Lidhje

Mahnitje dhe emocione në Parqet Fantastike të Jutas


Teksa vizitori i parqeve kombëtare, Mikah Meyer, bën një përmbledhje të fazës së fundit të udhëtimit të tij në shtetin perëndimor të Jutas, ai duket se ka ruajtur më të mirën për në fund: parkun kombëtar të Zajonit dhe Brajsit. Dy të fundit e pesë parqeve që përbëjnë të ashtuquajturën “Pesëshe Fantastike”.

Parqet kombëtare të Amerikës - Utah
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG