Lidhje

Nderimi i viktimave në ish-Kampin e Tepelenës


Nderimi i viktimave në ish-Kampin e Tepelenës
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:55 0:00

Dhjetra familjarë dhe deputetë të opozitës nderuan sot viktimat në ish-Kampin e Internimit në Tepelenë ku gjatë viteve të regjimit komunist humbën jetën rreth 1 mijë persona, mes të cilëve 300 fëmijë.

XS
SM
MD
LG