Lidhje

Nderohet me çmim ish-gazetarja e Zërit të Amerikës, Laura Konda


Nderohet me çmim ish-gazetarja e Zërit të Amerikës, Laura Konda
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:53 0:00

Unioni i Gazetarëve Shqiptarë dha sot në Prishtinë disa çmime vjetore për gazetarët në një ceremoni me pjesëmarrës të ndryshëm të mediave nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia e Veriut dhe Lugina e Preshevës. Çmimi i karrierës ju dha ish gazetares së Zërit të Amerikës, Laura Konda.

XS
SM
MD
LG