Lidhje

Incidente në ndeshjen Serbi-Shqipëri

Ndeshja e futbollit mes Serbisë dhe Shqipërisë për kualifikatoret e Kampionatit Evropian 2016 u pezullua pas përleshjeve që shpërthyen në stadium me përfshirjen e lojtarëve dhe tifozëve për shkak të një flamuri shqiptar që u lëshua mbi stadium me mjet të telekomanduar.

Ngarko më shumë

XS
SM
MD
LG