Lidhje

Ndryshimi i kushtetutës shqiptare për zgjedhjet


Ndryshimi i kushtetutës shqiptare për zgjedhjet
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:04 0:00

Në Shqipëri, propozimi i deputetëve të opozitës për ndryshim të sistemit zgjedhor pritet të shqyrtohet në Parlament më 30 korrik. Vendimi u mor nga Komisioni i Ligjeve dhe Këshilli i Legjislacionit.

XS
SM
MD
LG