Lidhje

Në Tiranë hapet panairi ndërkombëtar i ndërtimit


Në Tiranë hapet panairi ndërkombëtar i ndërtimit

Dhoma e tregtise dhe industrise celi sot ne Tirane panairin e pare nderkombetar te ndertimit. Ne te marrin pjese kompani amerikane, europiane, aziatike dhe ballkanike te kesaj fushe. Kryeministri Sali Berisha tha ne nje takim me ta se qeveria po punon qe te permiresoje me tej klimen e biznesit ne Shqiperi.

XS
SM
MD
LG